Kámoši se nehlásí..i když se chovají hůř jak prasata


a pokud se bude dít někde bezpráví které vidím, mlčet neumím ať je to k jiné osobě a nebo k mé.

Na volební schůzi klubu ČR když mě navrhli na kandidátku a já souhlasila, pronesla slečna Junková " Ivo já teda nevím, jestli můžeš kandidovat"  zeptala jsem se : "Proč bych nemohla"  Junková odpoví: No já  myslím , že jsi měla nějaké kárné řízení"....Já : "já a jaké "  ... Junková : "No teď si nemůžu vzpomenout"  A já doplním, že si do konce nevzpomněla a naštěstí jsem jen náhradník do některé komise, stejně žádná nic nedělá.

K 31.12.2016 odstoupila výstavní referentka a vůbec jsem neřešila kdo je náhradník( jeden už nastoupil a to p. Býšková a další jsem si myslela, že je p. Šedinová ), ovšem po otevření propozic na výstavu do mě opravdu vjel vztek. Výstavní referent Lanková Sylva ? To jako  byla navržena a schválena a Junková ani necekla? Junková si asi nevzpomněla, že kamarádka Lanková  jela na výstavu do Boleslavi se setrem a fena shih-tzu měla termín porodu, jenže titul pro setra byl jistý a feny termín taky, takže vzala do auta i fenu před porodem a ta samozřejmě po roztřesení z cesty na výstavě v kufru začala rodit. Na stránkách klubu žádný zápis nehledejte, Junková o kámoškách nepíše, zápis z komise žádný...tedy ten určitě je, neb paní Stehnová a paní Kubová, které tento prasácký čin řešily a dodnes jsou v šoku jak celý výbor vše šoupnul pod koberec, ale na stránkách klubu nic. Ale pokud jde o Fremrovou, sesmolí Junková do druhého dne canc, ovšem nejvíce mě na tom zaráží, jak píše o něčem, u čeho nebyla. No  letitá honba jak zničit někoho asi zatemňuje mozek, a stále se to nedaří.

Běžně dohledatelný zápis na stránkách klubu :
Zpráva KK
předsedkyně komise informovala o odstoupení členky Lucie Kubová. Dále o šetření případu
stížnosti na chování čl. S. Lankové
, jejíž fena porodila 61 den v areálu výstavy

člence bylo na základě porušení Řádu na ochranu zvířat při chovu psů, čl. 4 dáno napomenuti.
Zapsala: Marta Junková
Z
Všichn  o tom mluví, ale kdo je schopný to říct nahlas?

Já zásadně odmítám, aby člověk chovající se hůře než prase vykonávalo funkci v klubu, proto jsem přihlášku na výstavu poslala jak jednatelce klubu, tak předsedovi a minimálně jednatelka email obdržela. V žádném případě bych ji neposlala člověku, který podlým chováním Junkové,  vlastně celého výboru, úmyslně mlčel o kárném řízení Lankové. A nevěřím, že v klubu jsou všichni členové falešní a v tomto případě budou dělat výboru klubu pašáka na rameno.

 Budu přijatá na výstavu a nebo ne? To ukáže čas. A pak Vám , kteří čtete tento článek, , dám vědět. Každopádně jako náhodný návštěvník....


Kontrola z Krajské veterinární správy chodí každý rok, ale klidně je můžete zaurgovat, neb opět mám vylepšení, kterým se ráda pochlubím. Finančák byl loni a za zamněstance to čekám každým dnem.
TOPlist
aktualizováno: 22.01.2020 09:40:46