v této  sekci vyjadřuji své názory a postřehy


27.3.I přes upozornění, že termín členské schůze je nevhodný, neboť se o víkendu koná klubová výstava druhého klubu, není ochota výboru vyjít členům vstíc. Záměr, aby bylo málo vystavujících a nebo záměr, aby bylo málo členů na schůzi? Podotýkám, že jsem emailem upozornila předsedu klubu a požádala o konání jiný týden.
22.3.I když v nás je ještě březen, jinde už nacvičují dubnový hon na čarodejnice. Na článku se pracuje.8.3.Tak mně Shih-tzu klub ČR vrátil výstavní poplatek, takže se vůbec nezamysleli nad používáním dvojího metru. Asi jsou přesvěčeni, že vše dělají skvěle, ale kdyby tomu tak bylo, nebylo by platících členů "jak do mariáše"......no klesá Vám to pane předsedo..... už jen 33 platících. Jen by mě zajímalo, zda platby odsouhlasené členskou základnou na účet ( kvůli průhlednosti ) platí jen pro ty obyčejné členy a nebo i pro výbor. Pokud ano, někteří členové výboru nemají placeno !!!!!
A pokud máte vlastní názor, v tomto klubu to nebudete mít jednoduché. Tady se totiž prosazuje názor výboru a buď souhlasíš a máš klid a nebo nesouhlasíš a valí se Ti jeden klacek za druhým pod nohy.

TOPlist
aktualizováno: 22.01.2020 09:40:46