????...  Je kárná komise nezávislá a pro všechny členy spravedlivá ?

Stížnost na Fremrovou podaná výborem klubu a data :
možno ověřit v předešlém článku

19.3.2017 oznámení o zahájení kárného řízení
Tento den se konala klubová výstava,kde se výbor dohodl a předal Stehnové a ta  po příjezdu domů hned napsala a 22.3. 2017 odeslala

7.4.2017 je datováno předvolání do toho Brna a odesláno hned 8.4.2017

30.4.2017 je jednání a 3.5.2017 odesláno rozhodnutí


Takže přesně 45 dní a je hotovo, odsouzeno a včetně zaslání "spravedlivého rozhodnutí" komise, která snad byla opravdu v plném počtu. Podpisy já ale  vidím dva!!!

......................................................

Stížnost zaslaná Fremrovou  na předsedkyni kontrolní a revizní komise Čermákovou

Sepsaná po schůzi dne 16.5.2017 a odeslaná 17.5.2017

  

 A mime jeden měsíc, pak je krásné období prázdnin, takže je má asi i KK, začíná babí léto a stále se nic neděje, podzim je také krásný a je třeba si ho vychutnat plnými doušky. Nastává advent, Vánoce a konec roku, je chladno, ale já mám čekárnu zateplenou, tak proč nepočkat. Únor bílý pole sílí, tak se zeptám předsedkyně, zda i KK nabrala sílu a dočkám se odpovědi.
Email zaslaný 1.2.2018Odpověď přišla druhý denTakže dnes 10.2.2018 je to 279 dní od odeslání a nic se neděje a možná ani nebude. Počítám s tím, že opět něco vymyslí, třeba jako u přejímky psů.Ale na toto těžko veterinář dá nějaké lživé dobrozdání !!

PS pro Henyšovou:
To není myšleno tak jak jsi pochopila. Že je účetnictví na halíř dobře nemůže nikdo pochybovat a nikdo kontrolovat !! |Kontrolu je třeba udělat proto, zda vše co je z kasy zaplacené bylo nutné. Jde v tomto případě o formalitu, neboť si nedoveedu představit, že v tom složení co KRK je by někdo z nich měl odvahu cokoliv namítnout za sporné. Pro mě je naprosto zcestné vyhazování peněz za letenky, kdy se zaplatily dvě na jednu výstavu a rozhodčí byl nakonec z ČR. Nebo třeba platby na výstavu, tam se domnívám že ne vše sedí! Takto nakládat s penězi nás členů je nepřípustné !!!Hurá, 283 den (14.2.2018) jsem se dočkala odpovědi z které vyplývá, že oddaní výboru se nesmějí kárně stíhat, což se již praktikuje delší dobu.

 

Předsedkyně KRK rok co rok na schůzi říká, že nebyl dán podnět a tudíž se žádná kontrola nekonala i když to KRK má stanovami jasně dané, že musí minimálně 1x ročně. A KK odepíše, že moje stížnost je účelová ? A výbor klubu dál "hospodaří" bez kontroly dle svého uvážení.
Zde jsou zápisy ze schůzí kdo má chuť se podívat že píšu pravdu. |Není však vyloučeno, že budou časem upraveny, pro ten případ mám kopie.
http://www.shihtzu.wbs.cz/Zapisy-ze-schuzi.html

Co je zarážející je ta skutečnost, že 31.1.2018 při telefonickém hovoru mě vypráví Eva Býšková, že jedna členka KK je delší dobu nemocná, což vysvětluje 2 podpisy a po mém upozornění se vyjádření pošle za pár dní. Domnívám se, že KK není schopná se sejít a tak se napíše rozhodnutí a pošle k podpisu, ale proč ne Všem ?

Tak nevím, o co v tomto klubu jde. Opravdu tak všichni visí na těch funkcích? Jsem ráda, že žádnou nemám a ani po ni netoužím, neb pilulky poslušnosti není nic pro mne a na takové frašky hodné pubertálních dětí u lidí po padesátce , které jsou nepochopitelné fakt musí být silný žaludek!

TOPlist
aktualizováno: 22.01.2020 09:40:46